Projekta mērķis ir atjaunot dabisko ūdens līmeni projekta vietās – augstā purva biotopos, kurus ir ietekmējusi nosusināšana – tādējādi aizsargāt Eiropas un Latvijas nozīmes purva biotopus, augus un dzīvniekus.

Augu aizsardzības diena Botāniskajā dārzā 21.05.2012 23:42

2012. gada 18. maijā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā interesenti informēti par EC LIFE + programmu un projektu, kuru realizē Latvijas Universitātē.

Augu aizsardzības dienas pasākumu apmeklēja vairāk kā 600 dalībnieku - gan pieaugušie, gan skolēni, gan mazi bērni kopā ar ģimenēm.  

 

 

Līdztekus dažādiem pasākumiem, izstādēm un dabas laborotorijām, varēja iepazīties ar purvu dabas vērtībām – augiem un dzīvniekiem, kā arī tos aplūkot lielākā palielinājumā. Apmeklētāji varēja arī iegūt EC Life + projekta izdales materiālus un bukletus.

Nenoliedzama bija apmeklētāju lielā interese par pasākumā notiekošo, iespēju aplūkot eksponātus zem mikroskopa un uzzināt daudz ko jaunu par purva dabas vērtībām.

 


Pievienotie attēli

Birkas

D1

Projektu finansē

Augstie purvi LIFE08 NAT/LV/000449

Projekts "Augstā purva biotopu atjaunošana īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Latvijā"

 

Norises laiks: 2010. gada februāris - 2013. gada augusts
Finansētājs: Eiropas Komisijas LIFE+ programma
Izpildītājs: Latvijas Universitāte
Sadarbības partneri: Latvijas Dabas fonds un nodibinājums "ELM MEDIA"
Līdzfinansētāji: Latvijas vides aizsardzības fonds un SIA ”Rīgas meži”

Projekta filma "Purvu noslēpumi"

 

 

Izstāde

 

Ogres fotokluba sagatavotā foto izstāde "Purvu noslēpumi" ceļo pa visu Latviju. 

Lai pieteiktos izstādes izvietošanai kādā piemērotā vietā (skolā, bibliotēkā, kultūras namā vai kur citur), lūdzu, sazinieties ar projekta darbiniekiem.